Natació en aigües obertes al Campionat del Món de natació de 2015 – 25 km masculí
Dades de l'esdeveniment | |
---|---|
Organitzador | KZN 2015 |
Seu | Riu Kazanka |
Classificació | |
Primer | Simone Ruffini, Itàlia |
Segon | Alex Meyer, Estats Units |
Tercer | Matteo Furlan, Itàlia |
Cronologia | |
< 2013 · 2017 > |
KZN 2015 Campionats del món | ||||
---|---|---|---|---|
Salts | ||||
Individual | ||||
1 m | homes | dones | ||
3 m | homes | dones | ||
10 m | homes | dones | ||
Sincronitzats | ||||
3 m | homes | dones | ||
10 m | homes | dones | ||
Mixte | 3 m | 10 m | ||
Per equips | ||||
High diving | ||||
Aigües obertes | ||||
5 km | homes | dones | ||
10 km | homes | dones | ||
25 km | homes | dones | ||
Equips | Equips | |||
Natació | ||||
Lliures | ||||
50 m | homes | dones | ||
100 m | homes | dones | ||
200 m | homes | dones | ||
400 m | homes | dones | ||
800 m | homes | dones | ||
1.500 m | homes | dones | ||
Esquena | ||||
50 m | homes | dones | ||
100 m | homes | dones | ||
200 m | homes | dones | ||
Braça | ||||
50 m | homes | dones | ||
100 m | homes | dones | ||
200 m | homes | dones | ||
Papallona | ||||
50 m | homes | dones | ||
100 m | homes | dones | ||
200 m | homes | dones | ||
Estils | ||||
200 m | homes | dones | ||
400 m | homes | dones | ||
Relleus lliures | ||||
4×100 m | homes | dones | ||
4×200 m | homes | dones | ||
Relleus d'estils | ||||
4×100 m | homes | dones | ||
Relleus mixtes | ||||
4×100 m | lliures | estils | ||
Natació Sincronitzada | ||||
Solo | tècnic | lliure | ||
Duet | tècnic | lliure | ||
Duet Mixt | tècnic | lliure | ||
Equip | tècnic | lliure | ||
combinada | ||||
Waterpolo | ||||
Aquesta caixa: |
La prova dels 25 km masculí al Campionat del Món de natació de 2015 se celebrà a Rússia l'1 d'agost.[1]
Resultats
La cursa va començar a les 8:00.[2]
Posició | Nedador | País | Temps |
---|---|---|---|
01 | Simone Ruffini | Itàlia | 4:53:10.7 |
02 | Alex Meyer | Estats Units | 4:53:15.1 |
03 | Matteo Furlan | Itàlia | 4:54:38.0 |
4 | Axel Reymond | França | 4:55:55.8 |
5 | Erwin Maldonado | Veneçuela | 4:56:00.4 |
6 | Sam Sheppard | Austràlia | 4:56:22.9 |
7 | Santiago Enderica | Equador | 4:56:59.4 |
8 | Evgeny Drattsev | Rússia | 4:57:11.9 |
9 | Alexander Studzinski | Alemanya | 4:59:11.9 |
10 | David Heron | Estats Units | 5:00:11.5 |
11 | Andreas Waschburger | Alemanya | 5:00:19.2 |
12 | Yuval Safra | Israel | 5:02:52.9 |
13 | Vitaliy Khudyakov | Kazakhstan | 5:03:16.3 |
14 | Evgenij Pop Acev | Macedònia del Nord | 5:04:43.4 |
15 | Matěj Kozubek | Txèquia | 5:05:22.3 |
16 | Allan do Carmo | Brasil | 5:06:27.9 |
17 | Jarrod Poort | Austràlia | 5:07:44.5 |
18 | Diogo Villarinho | Brasil | 5:11:04.2 |
19 | Vít Ingeduld | Txèquia | 5:13:11.0 |
20 | Dániel Székelyi | Hongria | 5:15:03.4 |
21 | Roman Karyakin | Rússia | 5:15:53.8 |
22 | Ye Qianpeng | R.P. de la Xina | 5:19:01.5 |
23 | Nico Manoussakis | Sud-àfrica | 5:20:47.2 |
24 | Saleh Mohammad | Síria | 5:31:21.1 |
Marc-Antoine Olivier | França | DNF | |
Haythem Abdelkhalek | Tunísia | DNF | |
Shahar Resman | Israel | DNF | |
Marcel Schouten | Països Baixos | DNF | |
Christopher Bryan | Irlanda | DNF | |
Guillermo Bertola | Argentina | DNF | |
Zhang Zibin | R.P. de la Xina | DNF | |
Gabriel Villagoiz | Argentina | DNF |